Vinný sklep v Elektro Efektu jako oáza klidu v neklidné době

Vinný sklep v Elektro Efektu jako oáza klidu v neklidné době

Vinný sklep v Elektro Efektu jako oáza klidu v neklidné době

27.03.2022

Místo, kde můžete zapomenout na všechny starosti a jen si v klidu vychutnat sklenku dobrého vína ať už s přáteli, rodinou či firemními partnery. Rádi Vás v našem sklepě přivítáme a náležitě pohostíme.

Stačí jen, když si vyberete jednu z nabízených variant na našich stránkách. Můžete si zvolit návštěvu s degustací či bez degustace a pokud byste se zde chtěli i najíst, je možné si objednat občerstvení. Sami si můžete vybrat, co Vám budeme servírovat a to od sýrů a klobásek, přes řízečky až k tatarskému bifteku, výběr je opravdu široký.

A jak probíhá degustace?

V rámci řízené degustace ochutnáte 5-7 vzorků vín. Degustují se vína od prověřených vinařů z oblasti Modrých Hor. Do degustace jsou většinou zařazena vína bílá, růžová a červená. Vybereme vhodná vína a sestavíme degustační listinu, kterou obdrží každý účastník. Poté jsou postupně účastníkům nalévány jednotlivé vzorky a sommelier představuje jednotlivá vína a vinařství. Také přiblíží účastníkům výrobu vín, popíše odrůdy a charakteristiku vín.

Pokud právě Vy nyní přemýšlíte nad oslavou či jenom setkáním, není na co čekat! Na vlastní oči se přijďte přesvědčit, jaké kouzlo má náš vinný sklep, který sice není na Moravě, ale po vstoupení se na Moravu přenesete a a už nebudete nikam spěchat a jen si užijete chvilku se sklenkou vína.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.
Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 169 805
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.czSdílejte nás!