nahrávám

Viasat Nature na předvolbě Skylink Ochutnávka

Viasat Nature na předvolbě Skylink Ochutnávka

Viasat Nature na předvolbě Skylink Ochutnávka

06.10.2017
Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, zařadila oblíbený dokumentární program Viasat Nature na předvolbu Skylink Ochutnávka.

Na předvolbě Skylink Ochutnávka mohou již téměř jeden rok zákazníci Skylinku sledovat postupně vybrané programy z placené nabídky Skylinku. K další změně došlo 2. 10. 2017, kdy sportovní program Golf Channel nahradil dokumentární program Viasat Nature.

Viasat Nature přináší divákům fascinující dokumenty o přírodě. Výjimečnost těchto dokumentů dokládají i prestižní ocenění, kterými se program pyšní. V říjnu se můžete těšit na unikátní dokument Velká migrace, který zachycuje náročnou cestu africké zvěře při putování za potravou do vzdálené Keni.

V Africe se každoročně odehrává jeden ze „sedmi přírodních divů světa"
Velká migrace - Buďte u toho i Vy...

Úrodné pláně v Serengeti jsou v období dešťů doslova rájem pro všechna zvířata, jenže s blížícím se létem potravy ubývá, a tak nemají jinou možnost, než se vydat na náročnou cestu do Keni. Od konce dubna do počátku června (záleží na počasí, zvířata se neřídí kalendářem) se doslova otřásá země pod duněním kopyt více než dvou milionů pakoňů, zeber a gazel. Na dlouhou cestu se vydávají i s mláďaty, pro která je to často první a také poslední „výlet“. Stáda pronásledují nejrůznější dravci a šelmy, pro něž je tohle stěhování poslední příležitostí do sytosti se najíst před suchým létem.

V čtyřdílném dokumentárním cyklu můžete sledovat nejen strastiplnou cestu kopytníků přes řeku Mara plnou krokodýlů, ale díky průvodci Benovi se seznámíte i s africkými obyvateli, které migrace ovlivňuje také. Během téměř 12 měsíců dlouhé cesty se Ben seznámí s naháněči dobytka, loveckými kmeny Masajů a Hadzů i místními farmáři, kterým neničí úrodu žádní krtci, ale sloni. A narazí i na ozbrojené správce parků bojující s pytláky. Tato neuvěřitelná každoroční cesta rozhodně stojí za vidění.


Viasat Nature je standardně součástí placených balíčků Smart, Multi, Kombi, Multi HD nebo Komplet.
Pro příjem programů vysílaných v rozlišení SD / MPEG-4 je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY).

Potřebujete poradit nebo naladit satelitní receiver? Kontaktujte nás!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům. Naši technici Vám přístroj do druhého dne naladí.

ELEKTRO EFEKT s.r.o.
Sportovní 783
339 01 Klatovy

Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: eshop@elektroefekt.czmarketing@elektroefekt.cz