Ventilátor nebo klimatizace? Nečekejte až teploty budou atakovat třicítku.

Ventilátor nebo klimatizace? Nečekejte až teploty budou atakovat třicítku.

Ventilátor nebo klimatizace? Nečekejte až teploty budou atakovat třicítku.

02.06.2019
Blíží se léto a teplé dny, kdy teploměry i několik dní či týdnů v kuse atakují třicítku. Kdo z nás by se doma chtěl koupat v potu?

Ventilátory vás horka v bytě jednoduše zbaví. Jsou snadno instalovatelné, mají nenáročný provoz a jsou šetrné vůči vašemu zdraví. Další variantou jsou ochlazovače vzduchu, jejichž velkou výhodou je to, že do ochlazovače stačí dát vodu nebo led a ochlazovač si chlad bere z vody nebo ledu.

Na našem eshopu naleznete jak stolní ventilátory, tak i stojanové ventilátory a ochlazovače vzduchu. Stolní ventilátory jsou skvělé hlavně pro ochlazení malých prostorů, například kanceláře atd. Naopak stojanové ventilátory rozproudí vzduch i ve větších místnostech díky otáčivé hlavě a nastavitelné rychlosti.

Šikovnými doplňkovými funkcemi ventilátorů jsou například počet rychlostí vrtule, oboustranné natáčení směru proudění vzdchu pro rovnoměrné větrání po místnosti, dálkové ovládání, nastavitelnost sklonu větráku nebo noční režim.

Když se rozhodnete pro koupi některého z ventilátorů nebo ochlazovače vzduchu, které máme v nabídce, je důležité vědět, že proudící vzduch způsobuje odpařování potu. Proto není dobré být delší dobu přímo v proudu vzduchu ventilátoru nebo ochlazovače vzduchu i když máte pocit, že z vás jinak potečou proudy potu. Eliminujete tak totiž riziko nachladnutí, angíny či dokonce zánětu spojivek nebo středního ucha.

Dále u nas na eshopu naleznete mobilní klimatizace. Při výběru je dobré zohlednit způsob ovládání, spotřebu energie i design. Důležité je také se podívat na odvlhčování vzduchu, topení nebo větrání. Dnes již součástí balení je i odvod teplého vzduchu přes vložku z okna ven. Mobilní klimatizace jsou energeticky úsporné, lehné a přenosné. Další užitečné funkce a vlastnosti mobilních klimatizací jsou topení, časovač nebo odvlhčování vzduchu.

Nejlepší a nejúčinnější variantou jsou samozřejmě klimatizace nástěnné. Dodáváme klimatizace především značky Daikin a Sinclair. Pokud uvažujete o pořízení klimatizace a nejste si jisti, jakou klimatizaci zvolit, rádi vám pomůžeme a uděláme předběžnou nabídku na míru včetně instalace klimatizace, kterou provádí naše firma. Pro veškeré informace ohledně těchto klimatizací volejte číslo +420 602 439 816. 

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!