nahrávám

Sodastream - zdravá revoluce v pití

Sodastream - zdravá revoluce v pití

Sodastream - zdravá revoluce v pití

14.05.2020


Pijete rádi perlivé nebo ochucené vody, ale nebaví Vás nošení těžkých lahví a hromady plastového odpadu?
Chcete udělat něco pro své zdraví a dodržovat pitný režim bez zbytečných umělých sladidel a cukrů?

Přinášíme Vám revoluční novinku – systém SodaStream, se kterým si připravíte a vychutnáte oblíbené pití během chvilky v pohodlí domova. Sklenice čerstvého nápoje dokonale osvěží celou rodinu a příjemně překvapí Vaše hosty.


Příprava nápojů je hračka – snadno ji zvládnou i děti. SodaStream lahev naplníte po rysku vodou, upevníte do přístroje, který díky bombičce s oxidem uhličitým připraví sycený nápoj dle požadované intenzity. Nápoj si můžete vylepšit a ochutit oblíbenými příchutěmi z bohaté nabídky SodaStream. Myslíme i na zdraví dětí, a proto nabízíme také výrobky bez umělých barviv, konzervačních látek a přidaných cukrů. Naše příchutě jsou koncentrované, takže se nemusíte obávat neustálého doplňování. S jednou lahví připravíte nejméně 18 litrů nápoje při největším dávkování. Nápoj si nakonec můžete ještě dozdobit čerstvým ovocem a bylinkami.


Údržba přístroje SodaStream je snadná, a pokud je bombička s plynem prázdná, snadno ji vyměníte za novou. Lahve na přípravu nápojů lehce udržíte v čistotě díky speciálním tabletám, které zbaví láhve všech nebezpečných bakterií a případného zápachu.


Používáním přístroje šetříte Váš čas i životní prostředí – vynaložíte méně času a sil nakupováním a během tří let nevyhodíte až 2500 PET lahví nebo plechovek. V SodaStream jdeme s dobou a kromě klasických vzorů nabízíme i moderní a originální design našich přístrojů a lahví.
IMAGE:

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz
E-mail: marketing@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: vinoteka@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz