Smoothies - vitamínová bomba v koktejlu

Smoothies - vitamínová bomba v koktejlu

Smoothies - vitamínová bomba v koktejlu

15.06.2019
Smoothie, najemno namixovaný nápoj z ovoce či zeleniny plný důležitých živin a vitamínů. Ať už si do něj přidáme jakékoliv suroviny, které nám tohle zdravé „pyré“ okoření, osladí nebo mu jen prostě přidají ten správný šmrnc, tak přesně víme, co pijeme.

K tomu, abyste si mohli domácí smoothie vychutnat a připravit z čerstvých surovin budete potřebovat smoothie mixér. Ten se od klasických mixérů liší hlavně tím, že si mixovací nádobu můžeme vzít prakticky kamkoliv, jelikož se po vyjmutí chová jako praktická láhev s víkem. Bývá vyrobena z vysoce odolného TRITANU, což je plast, který neabsorbuje vůni, chuť ani barvu ovoce. Láhev k mixéru nemusí být jen jedna a mohou mít různé objemy. Jsou také levnější, menší a snažší na údržbu. Důležitým parametrem smoothie mixéru je výkon. Pro mixování ovoce a zeleniny nám stačí výkon 300W, zatím co pro mixování ledu a zmrazeného ovoce/zeleniny je potřeba až 1000W. K mixování se používají kvalitní nerezové nože, které jsou v některých případech potahovány ještě např. vrstvou titanu, která zamezuje ztrátě enzymů a vitamínů.

U kvalitních smoothie mixérů by neměla chybět pojistka proti přehřání, jelikož tvrdé suroviny způsobí to, že přístroj musí běžet déle. Dále by zde měla být bezpečnostní pojistka zamezující spuštění při špatném upevnění láhve, nebo třeba protiskluzové nožičky. Za pomoci smoothie mixéru můžete připravit také kojenecké příkrmy, ořechové máslo, salsy, omáčky apod.

Smoothie mixéry s výše zmiňovanou výbavou a důležitými parametry naleznete v našem e-shopu.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!