nahrávám

Slavnosti vína v Efektu v Klatovech!

Slavnosti vína v Efektu v Klatovech!

Slavnosti vína v Efektu v Klatovech!

26.04.2020
1. ročník slavností vína v Elektro Efektu je plánovaný na 19. a 20.6.2020

Věříme, že tato nová akce se zařadí mezi oblíbenou společenskou a kulturní událost v Klatovech. Smyslem akce bude upozornit veřejnost na kvalitní moravská vína z regionu Modrých Hor a také na vinaře, kteří spadají  do Velkopavlovické oblasti Modrých hor. Špičkou připravované akce budou bariková vína té nejlepší kvality.

19. a 20. června 2020 (v případě, že to situace dovolí) se v obchodním centru u OD Kaufland Elektro Efekt Klatovy uskuteční první ročník Slavností vína v Efektu  pro příznivce dobrého vína, ale i pro provozovatelé restaurací, penzionů a hotelů. V tento den budete mít možnost od 10 do 22 hod ochutnat kvalitní moravská vína z oblasti Modrých Hor. Slavností vína v Efektu budou umístěny na venkovním prostranství u obchodního domu i v jeho blízkém sousedství a také v moderním sklepě, kterým se firma Elektro Efekt pyšní. Doprovodným programem bude např. skákací hrad, různé občerstvení, atd.

Proč tedy navštívit Slavnosti vína v Efektu?

Víno je ušlechtilý nápoj, ne vždy se však zákazník setká s domácí kvalitou. Na tu je akce zaměřena především. Nabízíme a podporujeme vína z Velkopavlovické oblasti Modrých Hor. Nákupem podpoříte vinaře z ČR v době, kdy skoro 2/3 prodeje vín v maloobchodě v ČR činí dovoz!  
O víně už toho bylo napsáno a řečeno mnoho. Přesto se setkáváme s nápojem tak rafinovaným pro naše smysly, že se hovory o něm téměř nedají vyčerpat. Vinaři z Velkopavlovicka, kteří mají výhradní právo se na Slavnostech vína v Efektu prezentovat, jsou připraveni si s vámi pohovořit o tom nejlepším ze svého portfolia. 

Co jsou Modré Hory ?

Pět obcí v nejjižnějším cípu Moravy, to je souhrn spousty nej, která můžete na Moravě najít a zažít. Tento vinařský mikroregion Vás příjemně překvapí v každém ročním období. Vždy zde najdete něco, co vám zde, tedy ve středu Evropy, připomene kraje mnohem jižnější, ale přitom můžete být pyšní, že tuto krásu máme doma, v naší vlasti.

V současné době si mohou návštěvníci naší vinotéky a sklepa vybrat z více než ze šesti vinařství a sto padesáti přívlastkových a barikových vín především Velkopavlovické produkce. Stáčená vína jsou samozřejmostí. Dle nařízení vlády nyní pouze přes naše "PRODEJNÍ OKÉNKO".

Další akcí, o které Vás budeme včas informovat, budou na podzim ,,Slavnosti burčáku v Efektu v Klatovech,,

 

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Také rádi popíjíte víno, ale ne vždy v obchodě sáhnete po tom pravém? Nezoufejte, poradíme Vám, jak se orientovat v široké nabídce bílých, červených i růžových vín. S naší radou už nikdy neuděláte chybu a víno si o to více vychutnáte.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz
E-mail: marketing@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: vinoteka@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz

Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.Sdílejte nás!