Slavnosti burčáku 2021 u Elektro Efektu

Slavnosti burčáku 2021 u Elektro Efektu

Slavnosti burčáku 2021 u Elektro Efektu

08.09.2021
Milovníci kvalitního moravského vína a především nezaměnitelné perlivosti, opojné vůně a příznivých vlastností poctivého burčáku se mohou těšit na již druhý ročník Slavností burčáku v Klatovech v Elektro Efektu.

Po velmi příznivém ohlasu mezi návštěvníky loňského ročníku se uskuteční v pátek 1. října od 14. 00 do 22.00 hodin Slavnosti burčáku opět na prostranství u OD Elektro Efekt. Bude pro vás připraveno příjemné posezení pod stany, kde ochutnáte výborný bílý i červený burčák přivezený přímo od vinaře z Moravy.

Víno a burčák za zvýhodněné ceny

Můžete tuto příležitost využít také k setkání s vinaři z Velkých Pavlovic, ochutnat jejich výborná a kvalitní vína a pohovořit si s nimi o pěstování i pití moravského vína. Vína i burčák si budete moci samozřejmě na akci nakoupit za zvýhodněné ceny, nebo pak kdykoliv později zakoupit v naší vinotéce, která je otevřena denně od pondělí do soboty vždy od 8.30 do 18.00 hod a v neděli od 10.00 do 18.00 hod.

Dárkové balíčky s vínem a vůní

V naší vinotéce nabízíme i vína stáčená a velmi kvalitní lahvovaná vína pro každou příležitost. Nově našim zákazníkům nabízíme možnost darovat naše víno originálním způsobem a s noblesou v dárkovém balíčku, který jsme pro vás připravili v různých cenových kategoriích. Víno je v balíčku doplněno o kvalitní výrobky z levandulové farmy Lavandia ve Starovičkách, které potěší jak ženy, tak i muže a to napříč všemi generacemi. V balíčcích najdete kvalitní vína z Velkopavlovické oblasti z Modrých Hor a levandulové produkty nevšední vynikající chuti s vůní levandule, kterými jsou například mletá BIO káva, čokoláda, mýdla, svíčky či levandulový květ. Udělejte svým blízkým radost a obdarujte je tímto netradičním dárkem.

Slavnost burčáku s cimbálovou hudbou

Novinkou letošního ročníku Slavností burčáku bude rozšířený doprovodný kulturní program. Těšit se můžete na vystoupení hudebního hosta cimbálové muziky Blue Romantic Cimbal, který navodí příjemnou atmosféru svojí úžasnou hrou na cimbál. Můžete se těšit na jeho skvělé umění zahrát všechny možné skladby. Po celou dobu akce se bude starat Honza Antal se svým týmem o to, aby váš zážitek byl úplně dokonalý, a proto bude pro vás připravovat přímo na místě úžasné gastronomické pochutiny. Budou zajištěna samozřejmě i všechna nutná hygienická opatření, na která budeme dohlížet a budeme dostatečně připraveni. Nemusíte se ani bát případné nepřízně počasí, stany budou vytápěny, takže nás nic nezaskočí. Vstupné na akci je zcela zdarma.

V pátek 1. října 2021 se na vás všechny budeme i s vinaři z Velkých Pavlovic moc těšit, přijďte se pobavit!

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.
Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 169 805
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.czSdílejte nás!