nahrávám

Rychlé a účinné ochlazení

Rychlé a účinné ochlazení

Rychlé a účinné ochlazení

10.08.2020
Teploty se stále drží nad třičítkou a v práci nebo doma už se nedá skoro vydržet? Pojďte se podívat, nabízíme rychlé a snadné řešení.

Letní teploty již několik dní atakují třicítku a v práci nebo doma už Vám není příjemně? Někdo se na vedra už pořádně připravil a zainvestoval do pořádné montované klimatizace, se kterou žádné přehřátí nehrozí. Pokud zrovna řešíte, jak si od vedra pomoct, máme pro Vás hned dvě řešení.

Můžete si pořídit šikovný ventilátor na stůl nebo na praktické nožce, který Vás zchladí rozprouděním vzduchu v místnosti.

Studený průvan není pro každého, proto je možné pořídit si o mobilní klimatizaci, která přímo ochlazuje vzduch v místnosti. Instalace je jednoduchá – potřebujete pouze místo v blízkosti okna na umístění výfukového průduchu. Klimatizace vzhledem zapadnou do každého interiéru a manipulace s nimi je snadná díky rukojeti a kolečkům – můžete tak přesouvat mezi pokoji, dle potřeby. Výhodou je, že kromě chlazení umí tyto přístroje i vyvětrat či odvlhčit vzduch. U vybraných modelů mobilních klimatizací SENCOR na eshopu je nyní možnost ušetřit 10% ceny (cashback).

Doufáme, že jste se při čtení alespoň trochu ochladili – bohatou nabídku ventilátorů a klimatizací najdete na naší prodejně nebo na eshopu.

 

 

Těšíme se na vás.
Tým Elektro Efekt Klatovy

IMAGE:

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

 

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz
E-mail: marketing@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: vinoteka@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz

Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.Sdílejte nás!