nahrávám

Poznejte a ochutnejte moravská vína

Poznejte a ochutnejte moravská vína

Poznejte a ochutnejte moravská vína

24.06.2020
V naší pestré nabídce kvalitních vín z Velkých Pavlovic v oblasti Modrých Hor je občas složité si vybrat - nevíme, co si dát dřív. Po vydařených Slavnostech vína, které se konaly minulou sobotu, bychom Vás rádi pozvali na návštěvu naší vinotéky. Nabízíme vína od vinařů nejen pana Suského a vinařství Turek a Šiška, které jste mohli osobně poznat na akci, ale dále také vinařství Baloun, Špaca, Zborovský a další prověřená jména z Velkých Pavlovic v oblasti Modrých Hor. Snažíme se, aby nabídka vín byla co nejzajímavější a každý zákazník měl možnost vybrat si víno, které mu chutná nejvíce nebo objevit novou značku a druh, které mu zachutnají natolik, aby se k nim rád vracel. Naším přáním a cílem je přiblížit kvalitní moravská vína našim zákazníkům a sousedům nejen z Klatovska a nejbližího okolí. Každou novou odrůdu vína sami ochutnáváme a zvažujeme, zda se bude hodit do naší nabídky a především, zda bude chutnat i Vám.

Nákup vína u nás se opravdu vyplatí a díky našim akcím i ušetříte. Při koupi 6 lahví vína nabízíme slevu 20 Kč na každou láhev, a pokud nakoupíte elektro zboží nad 800kč v našem obchodním domě, dostanete slevovou poukázkun nejen na lahvové, ale i na stáčené víno nebo vinné "bagy".

Přijďte se podívat do naší vinotéky. Rádi poradíme s výběrem toho pravého vína, a pokud budete si budete chtít odpočinout a zarelaxovat, můžete se posadit se sklenkou nebo kávičkou na naší terásce.

Těšíme se na vás.
Tým Elektro Efekt Klatovy

IMAGE:

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

 

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz
E-mail: marketing@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: vinoteka@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz

Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.Sdílejte nás!