Party reproduktory pro pořádný zážitek

Party reproduktory pro pořádný zážitek

Party reproduktory pro pořádný zážitek

06.06.2019
Chcete udělat party, ale nechcete, aby bylo ticho? Party reproduktor bude správnou volbou...


S party reproduktory můžete poslouchat muziku na plné pecky ať vevnitř nebo venku. Hodí se na spoustu příležitostí, jako jsou rodinné oslavy, večírky s přáteli, svatby, karaoke party, firemní či školní akce a mnoho dalších.

Oproti klasickým reproduktorům nabízí party reproduktory vyšší výkon a nástrojové vstupy. I přes to, že jsou vyšší a těžší než běžné reproduktory, díky madlům je však snadno přenesete, kam potřebujete.

Co všechno můžete připojit k party reproduktoru? V první řadě je možné připojení přes bluetooth, což je nejoblíbenější, protože se může jakýkoli host na party připojit a pouštět svoji hudbu z telefonu a nepotřebuje k tomu žádný kabel a to na vzdálenost až 10 metrů. Dále je zde vstup AUX, USB a nástrojový a mikrofonní vstup 6v3 mm jack, díky čemuž můžete připojit jak kytaru nebo klávesy, tak i mikrofon na karaoke.

Světelné efekty, které jsou jednou z dalších vlastností party reproduktorů rozzáří každou oslavu a dodají jí potřebný šmrnc.

Většina party reproduktorů nabízí dva způsoby napájení - ze sítě a z akumulátoru. Poskytují zvýšenou odolnost vůči vodě a prachu.
Chcete-li poslouchat hudbu a nepotřebujete extra velký randál, můžete zvolit nějakou menší variatnu přenosných reproduktorů, které snadno zavěsíte třeba na batoh nebo poutko a hudbu můžete streamovat přímo z mobilu.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!