nahrávám

Ohlédnutí za Slavnostmi vína

Ohlédnutí za Slavnostmi vína

Ohlédnutí za Slavnostmi vína

29.06.2020
Přinášíme pár fotek z akce i překvapení a pozvání na podzim.

Předminulou sobotu 20. června 2020 jsme uspořádali 1. ročník Slavností vína ve spolupráci s naší vinotékou a vybranými moravskými vinaři. V Elektro Efektu za zaměřujeme především na odborný prodej kvalitních elektrospotřebičů na prodejně i eshopu, profesionální montáže a servis. S otevřením vlastní vinotéky nově nabízíme výborná stáčená i lahvová vína a s výběrem vám vždy rádi poradíme.

Plánování první velké akce jsme nechtěli podcenit a snažili jsme se zajistit vše možné i nemožné, aby se u nás hosté i naši vinaři cítili hezky, ochutnali a poznali dobré víno a strávili s námi příjemné odpoledne. Neodradila nás ani koronavirová omezení, a naopak jsme se snažili zajistit maximum prostředků pro bezpečné konání akce. Během dne jsme občas sami viděli menší zadrhnutí, ze kterých se pro příště poučíme, ale dle nadšených a pozitivních ohlasů doufáme, že se akce lidem líbila. Pro další akce chceme určitě zajistit větší kapacitu míst, rozšířit nabídku občerstvení a plánujeme i další novinky.

Letošní ročník slavností vína je již za námi, ale nemusíte být smutní, rádi bychom vás pozvali na další akci spojenou s vínem, která se bude konat ještě v tomto roce. Na podzim v sobotu 26. září 2020 se budou konat Burčákové slavnosti – dovezeme pro vás čerstvý letošní burčák, ale nabídneme i klasické víno – tak si zapište datum do kalendářů a přijďte se k nám v září podívat a ochutnat.

Těšíme se na vás.
Tým Elektro Efekt Klatovy

IMAGE:

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

 

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz
E-mail: marketing@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: vinoteka@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz

Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.Sdílejte nás!