nahrávám

Nový věrnostní program pro naše zákazníky

Nový věrnostní program pro naše zákazníky

Nový věrnostní program pro naše zákazníky

22.01.2018

Pro naše nové i stávající zákazníky z Klatov a okolí jsme v prosinci spustili nový věrnostní program, ve kterém mužete sbírát body za každý svuj nákup v kamenné prodejně nebo v e-shopu při osobním odběru. Při dosažení určitého počtu bodu od nás získáte poukázku, kterou můžete uplatnit na další nákup.

Při nákupu v naší kamenné prodejně stačí při markování předložit klubovou kartu a nákup se tak automaticky načte na Váš účet. Navíc tím získáte automatickou archivaci dokladu a už nebude vůbec žádný problém Vaši účtenku dohledat. Při objednání z e-shopu uvádějte číslo karty do poznámky k objednávce.

Ješte pořád nemáte svojí klubovou kartu?

Zastavte se u nás v prodejně a my Vám klubovou kartu rádi na počkání vydáme. Vydání karty trvá jen chviličku, vyplníme s Vámi formulář a můžete kartu začít hned používat.
Nechcete-li na vystavení klubové karty čekat, vyplňte přihlášku do efekt klubu a vyplněnou pošlete na e-mail marketing@elektroefekt.cz
Číslo karty doplníme my a budeme Vás kontaktovat, jakmile pro Vás karta bude na prodejně připravena. Důležitý je funkční e-mail, abychom Vám mohli poukázky za Vaši věrnost posílat.

S příchodem nového věrnostního programu pozbývají platnosti doposud vydané věrnostní a slevové kartičky. Máte-li takovou kartičku doma, přineste ji na prodejnu a na počkání Vám ji vyměníme za klubovou kartu.

Věříme, že nový věrnostní program bude pro Vás zajímavý, protože i malý nákup se počítá a je odměněn.

Body načtené za prosinec 2017 budou vyjímečně převedeny do dalšího období, první poukázky tak budeme rozesílat v průběhu dubna 2018.

Tešíme se na Vás
Váš tým Elektro Efekt