Nově otevřený Pension St. Moritz v Železné Rudě

Nově otevřený Pension St. Moritz v Železné Rudě

Nově otevřený Pension St. Moritz v Železné Rudě

15.04.2022


Je nám ctí, že Vás firma Elektro Efekt může pozvat do nově otevřeného Pensionu St. Moritz, který se nachází v klidné části města s výbornou dostupnosti do samého centra Železné Rudy. Díky své poloze má ideální podmínky pro celoroční aktivní odpočinek a relaxaci.

Pension má pro své návštěvníky k dispozici 2 až 4 lůžkové pokoje se sociálním zařízením a v nabídce jsou i pokoje s balkonem. Dále hostům nabízí snídaně formou bufetu, využití společenské místnosti, terasy, lyžárny/kolárny či parkoviště.
Veškeré zázemí je střeženo kamerovým systémem. K dispozici je i plně vybavená kuchyňka a samoobslužná vinotéka pro ubytované hosty v případě, že není otevřena hlavní vinotéka.

Prostory pensionu jsou dále rozšířeny o vinotéku, v jejíž nabídce jsou výborná lahvová i stáčená vína z Velkopavlovicé oblasti, díky nimž si hosté pobyt ještě více užijí. Ve vinotéce je zajištěno posezení až pro 25 lidí a v případě zájmu je možná po předchozí domluvě i řízená degustace. Vinotéka slouží jak hostům penzionu tak samozřejmě i veřejnosti.

Veškeré podrobnější informace o Pensionu St. Moritz naleznete na webových stránkách pensionu nebo na Facebooku či Instagramu

Těšíme se na vaši brzkou návštěvu!

Tým Elektro EfektSdílejte nás!