Nejnovější SAMSUNG QLED TV s AI nově i v Efekt Elektro Klatovy

Nejnovější SAMSUNG QLED TV s AI nově i v Efekt Elektro Klatovy

Nejnovější SAMSUNG QLED TV s AI nově i v Efekt Elektro Klatovy

18.05.2019
Jihokorejský Samsung již tradičně posouvá technologické bariéry, a ani letošní rok tomu není vyjímkou.

Nové QLED TV nabízí bezkonkurenční 8K rozlišení s Quantum procesorem a AI, která umí razantně vylepšit i klasické HD vysílání a převést ho do 4K rozlišení. Technologie QLED 8K přináší oproti Full HD šestnáctinásobné rozlišení a spojuje 33 miliónů pixelů do dokonale ostrého obrazu i na extra velkých obrazovkách. Nevýrazné a ploché zobrazení promění na výrazně hlubší požitek.

Televize nabízí 100% barevný objem díky Quantum Dot

QLED používají exkluzivní systém Quantum Dot společnosti Samsung, jenž jim umožňuje zobrazení 100% barevného objemu. Tzv. Quantum Dots jsou jemně vyladěné nano-částice, které mění světlo na více než miliardu barev, jež se poté zobrazí na nové obrazovce QLED.

Vylepšené ovládání podsvícení

QLED analyzuje každou oblast, scénu za scénou, a přesně ovládá podsvícení tak, aby vynikla hloubka a detail obrazu. Výsledkem jsou hlubší černé odstíny, méně přesvícení a celkově větší míra detailů.        

Ultraširoké pozorovací úhly

Dvě speciální vrstvy v QLED nabízí rozšířené pozorovací úhly. Soustředí světlo správným směrem, čímž minimalizují jeho únik a rovnoměrně jej šíří po celé ploše panelu. Užívejte si dokonalé barvy bez ohledu na úhel pohledu.

Quantum HDR

Technologie Quantum HDR optimalizuje každou scénu různým podáním vysokého dynamického rozsahu. V HDR obsahu uvidíte i ty nejjemnější detaily, které si režisér přál natočit, od nejhlubší černé po nejjasnější bílou.

Ambient Mode

Díky ambient módu si můžete nastavit interaktivní pozadí, takže i v okamžiku, kdy není TV zapnutá, nezůstane na zdi černý obdélník, ale obrazovka splyne s okolní stěnou.

V naší kamenné prodejně si můžete prohlédnout a vyzkoušet model QE75Q70R a QE82Q950.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
prodejna@elektroefekt.cz

 Sdílejte nás!