KRUPS EVIDENCE s možností vyzkoušení a vrácení do 60 dnů

KRUPS EVIDENCE s možností vyzkoušení a vrácení do 60 dnů

KRUPS EVIDENCE s možností vyzkoušení a vrácení do 60 dnů

13.06.2019
Elegantní design, široká nabídka nápojů, chytré funkce - expert na přípravu kávy.
Na detailech nám záleží. Proto byl každý aspekt plně automatického kávovaru nové generace KRUPS pečlivě navržen tak, aby Vám poskytl neopakovatelný zážitek z kávy. Probuďte svých pět smyslů…

Jemný dotek, příjemný zážitek z kávy

Výjimečně snadné a intuitivní ovládání.

Absolutní čitelnost displeje v jakémkoliv pozorovacím úhlu, díky OLED technologii. Vyšší modely Evidence jsou navíc vybaveny barevným rozlišením ikon pro ještě příjemnější orientaci volby nápoje. Dotyková tlačítka pro rychlou přípravu Vašeho nápoje.

Maximální nastavení kávové výpustě

Velikost svého nápoje si můžete nadefinovat zcela podle svých představ.

Zcela nová konstrukce kávové výpustě dovoluje použít i opravdu velké sklenice.

Bohaté, intenzivní aroma, které přináší vyjímečné nezapomenutelné chvíle

Až 19 receptů s možností osobního nastavení.

7 druhů černé kávy: ristretto, espresso, doppio, káva, dvojitá káva, americano

8 druhů nápojů s mlékem: cappuccino, dvojité cappuccino, latte macchiato, dvojité latte macchiato, caffe latte, espresso macchiato, flat white, mléčná pěna

3 teploty pro 3 druhy čajů: zelený čaj, černý čaj, bylinný čaj

Vaše oči potěší na první pohled

Elegantní, moderní design, který Vás okouzlí.

Perfektní kombinace kompaktní velikosti, elegantních křivek a kvalitních materiálů, jako je leštěná ocel, propůjčuje přístroji ohromující styl.

EVIDENCE: OBJEVTE PŘÍSTROJ, KTERÝ JE VYROBEN PŘESNĚ PRO VÁS

Mezi elegantními a kompaktními modely Evidence si vyberete přístroj, který je přesně pro Vás! Jednoduše zvolte povrchovou úpravu a funkce a vyberte si tak přístroj, který nejvíce odpovídá Vašim potřebám.

 

IMAGE:

 

Kupte si výrobek Krups Evidence. Pokud nebudete spokojeni, po 60 dnech Vám vrátíme peníze. Platí na vybrané výrobky Krups EA894810, EA894T10, EA891C10, EA890C10, EA890D10, EA890110 a EA890810. Více informací o platnosti akce najdete na www.krups.cz.

Pokud nebudete s výrobkem Krups spokojeni do 60 dnů od data nákupu, vyplňte a pošlete zpět i s originálem daňového dokladu, vyplněným formulářem na vrácení a vráceným výrobkem na adresu: Sales Field Force s. r. o., Jinonická 80, 158 00 Praha 5. Vrácený výrobek musí být nepoškozený, v původním obalu s kompletním příslušenstvím. V případě, že by nebylo vrácení výrobku z jakéhokoliv důvodu akceptováno, bude Vám daňový doklad společně s výrobkem vrácen zpět na Vaši adresu. Náklady spojené s poštovným musí hradit spotřebitel, bez nároku na vrácení.

 

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!