Investujte do svého zdraví a pořiďte si nový odšťavňovač!

Investujte do svého zdraví a pořiďte si nový odšťavňovač!

Investujte do svého zdraví a pořiďte si nový odšťavňovač!

10.06.2019
Chcete z ovoce a zeleniny získat všechny potřebné živiny a vitamíny? Pořiďte si jeden z našich odšťavňovačů nebo citrusovačů!


Chcete z ovoce a zeleniny získat všechny potřebné živiny a vitamíny, ale nevěříte kupovaným šťávám a džusům, které jsou uměle doslazovány a často nejsou ani ze 100% ovocné šťávy? V tom případě je lepší se spolehnout na vlastní výrobu, kde víte přesně, co do vašich šťáv a džusů přijde a pořídit si jeden z našich odsťavňovačů nebo citrusovačů.

Nejprve musíte zvážit, jaké ovoce či zeleninu budete chtít odšťavnňovat a podle toho si vybrat z naší nabídky 3 různých typů  přístrojů.

Odstředivé odsťavňovače dovedou odšťavnit citrusy, jablka nebo hrušky nebo také kořenovou zeleninu. Tyto odšťavňovače nejprve ovoce nebo zeleninu nastrouhají na točícím struhadle a pak z ní přes sítko odstředí šťávu. Mají nižší výtěžnost šťávy než šnekové odšťavňovače a mají vyšší obsah pěny a jsou náchylnější na oxidaci. Dokáže výborně zpracovat tvrdé čerstvé plody, ale není vhodný pro zpracování měkkých plodů, listové zeleniny a bylinek.

Šnekové odšťavňovače dokážou odšťavnit prakticky jakýkoliv druh ovoce a zeleniny ale oproti odtředivým  také listovou zeleninu a bylinky. Lisují pomocí otočného šneka a za nižších otáček než odstředivé a suroviny bychom měli nejprve nakrájet na kousky. Produkují hustší šťávu než odstředivé a mají také lepší výťěžnost šťávy, která je hustší, nepění a můžeme si jí vypít klidně déle.

Citrusovače jsou rychlým a efektivním pomocníkem při přípravě nápojů z citrusových plodů. Je možné odštavnit jakékoliv citrusové plody, ze kterých dostanete i tu poslední kapku vitamínově nabité šťávy.

Další parametry na které by jste si měli při koupi těchto přístrojů dát pozor jsou spotřeba a výkon, či hlučnost. Dalším důležitým faktorem jsou velikost nádoby na džus, plnícího otvoru a nádoby na odpad. Všechny tyto parametry naleznete při rozkliknutí jednotlivých spotřebičů na našem e-shopu.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!