nahrávám

Hledáme posilu do našeho týmu na pozici odborného prodejce

05.06.2021
Pro naši kamennou prodejnu hledáme odborného prodejce spotřební elektroniky.

Náplň práce:

  • Aktivní vyhledávání a oslovování zákazníků na prodejně
  • Nabídka, prezentace a prodej zboží, příslušenství a služeb zákazníkům
  • Provozní činnosti na prodejně
  • Zodpovědnost za osobní výsledky

Požadujeme:

  • Zkušenosti z maloobchodního prodeje, v oboru elektro výhodou
  • Zkušenosti s prací na e-shopu
  • Základní znalost práce na PC
  • Příjemné vystupování a profesionální přístup k zákazníkovi
  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti
  • Pozitivní myšlení a chuť pracovat a učit se novému
  • Loajalita k firmě a smysl pro týmovou práci
  • Trestní a finanční bezúhonnost, zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • Motivující práci se zázemím úspěšné české společnosti (více na www.elektrofekt.cz )
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Reálnou možnost kariérního a profesního růstu
  • Možnost výdělku dle vlastních schopností
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Zaměstnanecké slevy

Datum nástupu: IHNED
Místo výkonu práce: KLATOVY
Typ pracovního úvazku: Plný úvazek (HPP)

Pokud máte o tuto pozici zájem, kontaktujte paní Královou na tel. 724 169 805 nebo zašlete svůj životopis emailem na adresu info@elektroefekt.cz, do předmětu uveďte "prodejce KLATOVY."

Sdílejte nás!