GPS navigace - průvodce Vaší dovolenou

GPS navigace - průvodce Vaší dovolenou

GPS navigace - průvodce Vaší dovolenou

04.06.2019
GPS navigace Vás bezpečně dovedou až do cíle...


Žádná letní dovolená, při které cestujete autem se neobejde bez pořádné navigace. Pomůže vám při plánování trasy, vypočítá přibližnou dobu jízdy, přesnou vzdálenost a může vás upozornit na radary a případné uzavírky. Při výběru navigace je důležitý počet nainstalovaných map, jejich pokrytí a dostupné aktualizace.

Levnější varianty navigací nabízí zpravidla detailní mapu pro Českou republiku a okolní země a doživotní aktualizace. V dražších navigacích jsou mapy pro více zemí, aktuální dopravní informace, větší displej nebo doživotní aktualizace, které jsou vhodné pro časté cestování, protože vás dokonale informují o změnách.

Navigace mají spoustu užitěčných funkcí, jako je asistent řazení do pruhů, fotorealistické náhledy křižovatek nebo ukazatel povolené rychlosti. Dále umožňují příjem aktuálních dopravních informací a přeplánování trasy v případě problémů.

V nabídce eshopu najdete GPS navigace pro motocykly s kompletní mapovou výbavou Evropy. Ta nabízí doživotní aktualizaci zdarma až 4x ročně, je voděodolná a prachuvzdorná, asistent jízdních pruhů a mnoho dalších funkcí. Má také bluetooth, díky nemuž umožňuje hlasovou navigaci přes sluchátka.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.czSdílejte nás!