nahrávám

Buďte v pohybu a šetřete váš čas!

Buďte v pohybu a šetřete váš čas!

Buďte v pohybu a šetřete váš čas!

13.07.2020
Přinášíme horkou novinkou v naší nabídce produktů, které mohou usnadnit život a ušetřit cenný čas. Značku Sencor známe jako spolehlivého výrobce různých šikovných elektrospotřebičů do domácnosti. Tentokrát nás však pořádně překvapili. Pojďte se podívat!


Přinášíme horkou novinkou v naší nabídce produktů, které mohou usnadnit život a ušetřit cenný čas. Značku Sencor známe jako spolehlivého výrobce různých šikovných elektrospotřebičů do domácnosti. Tentokrát nás však pořádně překvapili. Pojďte se podívat!

Patříte mezi vyznavače aktivního životního stylu a neradi lenošíte doma? Vážíte si každé volné chvilky a chcete udělat něco pro své zdraví? Sencor představuje zbrusu novou výkonnou koloběžku, se kterou si sedne každý.

Koloběžka je vybavena dvěma provozními režimy včetně tempomatu a umí jet až 25km v hodině, kvalitní gumy a brzdy jsou samozřejmostí. Výkonný motor a solidní výkon Vám pomohou dostat se všude pohodlně a včas. Na jedno nabití ujede až 25km a to není úplně málo. Uveze všechny cestovatele do 120kg, snadno se ovládá a jízdu so můžete sledovat ve speciální aplikaci dostupné pro Android i iOS. Dalším bonusem je dobře čitelný displej a LED osvětlení pro jízdu za zhoršené viditelnosti. Stabilní konstrukce je vyrobena z kvalitního hliníku a celou koloběžku můžete snadno a rychle složit do menších rozměrů.

Zajímá Vás, jak se koloběžka povedla? Přijďte se k nám podívat.

Těšíme se na vás.
Tým Elektro Efekt Klatovy

IMAGE:

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

 

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz
E-mail: marketing@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: vinoteka@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz

Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.Sdílejte nás!