nahrávám

9 důvodů proč si vybrat kávovar od DeLonghi

9 důvodů proč si vybrat kávovar od DeLonghi

9 důvodů proč si vybrat kávovar od DeLonghi

12.07.2017
Ochutnali jste na dovolené pravé italské espresso a chtěli byste si ho uvařit i doma? S kávovary DeLongi to není žádný problém...

Vždy čerstvá a dokonale umletá káva pro nejlepší aroma

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem získání toho nejlepšího kávového aroma. Kónické ocelové mlýnky DeLonghi jsou kalibrované se 100% přesností a testovány tak, aby zaručily přípravu dokonalé mleté kávy. Stupeň mletí může být ručně nastaven podle vlastní chuti a použité kávové směsi.

Pouze nejčerstvější příprava

Pro zachování plné chuti vynikajícího espressa je nutné, aby byl nápoj připraven z „čerstvě namleté“ zrnkové kávy. Plnoautomatické kávovary DeLonghi umelou vždy jen takové množství kávy, které je potřeba pro přípravu daného nápoje, aby zůstalo uchováno originální aroma kávových zrn. Navíc díky skvělému systému bez trubek nazvanému Tubeless Systém se snižuje množství mleté kávy, která po každém použití zůstává v mlýnkovém okruhu, na minimum, takže k přípravě vašeho espressa bude vždy použito jen té nejčerstvěji umleté kávy.

Vždy optimální teplota

Pro uvolnění a uchování plného aroma čerstvě umleté kávy je nezbytně nutná správná teplota vody použité k přípravě nápoje, která se pohybuje v rozmezi 88°C až 96°C. Plnoautomatické kávovary DeLonghi jsou vybaveny systémem termoblok pro ohřev vody k přípravě kávy. Pokročilý elektronický systém zaručuje přesné nastavení optimální teploty pro přípravu.

Srdce plnoautomatických kávovarů DeLonghi

Spařovací jednotka dávkuje a pěchuje mletou kávu přesně tak, jako by to dělal profesionální barista. Díky tomu je zaručen optimální tlak vody v rozmezí 9 – 12 barů při každém spařovacím cyklu, což vede k získání dokonale krémové, husté a aromatické kávy. Patentovaná spařovací jednotka DeLonghi má nastavitelnou komoru, která dokáže pojmout různá množství mleté kávy, takže výsledný nápoje bude dokonalý. Je možné připravit až dva šálky kávy současně, a to s tímtéž vynikajícím výsledkem.

Dokonalé nápoje z mléka, unikátní patentovaný systém.
Originál může být jen jeden, proč je LatteCrema systém jiný?

Díky nové technologii se speciálním hydraulickým okruhem, vysoce přesné elektronice a speciální karafě na mléko dokáže systém LatteCrema značky DeLonghi smíchat páru, vzduch a mléko v tom správném poměru, aby vznikla prvotřídní pěna pro všechny Vaše oblíbené nápoje s mlékem.

  1. Systém LatteCrema připravuje mléčnou pěnu s dokonale komapktní, krémovou a optimální „mikrobublinkovou“ strukturou
  2. Systém LatteCrema připraví každý šálek při té nejlepší teplotě
  3. Díky systému LatteCrema je mléčná pěna dokonale hustá, takže potěšení vydrží až do poslední kapky
  4. Systém LatteCrema vždy naservíruje dokonale vyvážený poměr tekutiny a pěny, takže výsledkem bude jemný a krémový nápoj

Od horkého k napěněnému mléku

Speciální parní systém pracuje nezávisle na procesu přípravy kávy tak, aby mohl vytvořit pěnu pro hedvábně jemné horké mléko či sametově hebkou mléčnou pěnu. Vysoce přesné elektronické ovládání vždy zaručí vytvoření ideálního množství páry při optimální teplotě, tak aby byl výsledný nápoje jednoduše dokonalý.

Tajemství dokonalé mléčné pěny

Exkluzivní systém LatteCrema značky DeLonghi využívá míchací zařízení, které automaticky připraví hustou a bohatou mléčnou pěnu, která dlouho vydrží, jako by ji připravoval profesionální barista! Požadovaná míra napěnění může být zvolena díky ovládacímu kolečku. Inženýři značky DeLonghi zdokonalili způsob obratného smíchání vzduchu, mléka a páry s naprostou přesností, takže výsledkem je dokonale hladká, ale kompaktní mléčná pěna.

Káva, cappucino… A co více?

kávovarech DeLonghi je možné použít i již namletou kávu, což je ideální pro ty, co preferují například bezkofeinovou kávu. Většina modelů má nahřívač šálků, aby bylo dosaženo dokonalých výsledků. Kávovar Vám může připravit pouze horkou vodu na čaj, některé modely díky speciální karafě dokonce horkou čokoládu - PrimaDonna Exclusive ESAM 6900.M a PrimaDonna Elite ECAM 650.75.MS. Samozřejmostí je také široká nabídky kávových receptů, od základních až po speciální, jako je např. velká káva long nebo doppio +, autentické italské espresso s dvojitou dávkou kávy pro extra energii.

Snadná údržba všech DeLonghi Kávovarů

Péče o plnoautomatické kávovary DeLonghi je velmi snadná. Nádržka na vodu je vždy vyjímatelná, snadno přístupná z přední části. V případě tvrdé vody se doporučuje používat vodní filtr DeLonghi DLS C002, který zároveň oddálí potřebu odvápnění. Spařovací jednotka je vyjímatelná, aby se alespoň jednou za měsíc propláchla pod tekoucí vodou. Samozřejmostí je automatické čištění mléčné karafy, jejíž všechny komponenty je možné mýt v myčce nádobí. Pro jejich důkladné vyčištění také slouží přípravek MilkClean od DeLonghi. Stejně tak odkapávací tácek a mřížky se mohou mýt v myčce nádobí. V neposlední řadě odvápnění kávovaru s odvápňovacím přípravkem EcoClean od DeLonghi, kdy kávovar tuto nutnost sám ohlásí. Jednoduše nalijete odvápňovací prostředek do nádržky na vodu a dále pokračujete dle návodu.

Sójové, mandlové, oříškové, rýžové či jiný typ mléka?

Díky exkluzivnímu LatteCrema  Systému od DeLonghi si můžou všichni, kdo preferují alternativní typ mléka, připravit lahodné cappuccino s bohatou pěnou i z těchto výrobků. Žádné kompromisy. Přesně podle Vaší chuti.

Při koupi nového kávovaru DeLonghi nad 15 000 Kč od nás dostanete 1 kg zrnkové kávy DeLonghi KIMBO jako dárek.

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT s.r.o.
Sportovní 783
339 01 Klatovy

Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: eshop@elektroefekt.cz, marketing@elektroefekt.cz