nahrávám

Detail

Ve čtvrtek 3.12.2020 opět otevíráme!

Ve čtvrtek 3.12.2020 opět otevíráme!

02.12.2020
S radostí oznamujeme výbornou zprávu – od čtvrtka tento týden pro Vás otevíráme celou prodejnu, vinotéku i vinný sklep v Klatovech.

Vážení zákazníci dle nařízení vlády můžeme od čtvrtka 3.12.2020 otevřít zákazníkům celou prodejnu, vinotéku i vinný sklep v Elektro Efektu.

Velice nás těší, že po několika týdnech můžeme zpřístupnit náš sortiment široké veřejnosti a umožnit výběr a pořízení zboží do domácnosti dle Vašich aktuálních potřeb a přání. Vánoce a vánoční svátky jsou už za pár týdnů, proto jsme zajistili velkou zásobu veškerého zboží na prodejně i v našich skladech – seženete u nyní nás vše, co si budete přát. Zavítejte i do naší vinotéky a vyberte svým blízkým balíček nebo lahev kvalitního moravského vína. K rodinným a firemním akcím můžete využít pronájmu našeho vinného sklepa (vždy dle aktuálních vládních opatření).

Doporučujeme nenechávat výběr a koupi dárků na poslední chvíli, ušetříte si tak spoustu shonu a každoročních předvánočních starostí.
Vybírat a nakupovat můžete i z pohodlí domova přes náš eshop  a zakoupené zboží si můžete vyzvednout osobně nebo nechat dovézt.

Mimořádná AKCE – dárek ke každému nákupu nad 3.000 Kč – lahev výborného moravského vína z naší vinotéky.

Rozvozy zakoupeného zboží po Klatovech a okolí i nadále provádíme 1 – 2krát týdně dle aktuálního rozvrhu za příplatek, při nákupu nad 5.000Kč je rozvoz ZDARMA.

Doprava zakoupeného zboží přes eshop dle poplatku přepravní služby. Při hodnotě nákupu přes 5.000Kč máte dopravu ZDARMA.


I nadále můžete využít služeb a nabídky z našeho ESHOPU.

Během uzavírky prodejny jsme poctivě pracovali na tom, abychom Vám mohli s otevřením prodejen nabídnout ještě kvalitnější služby v čistém, bezpečném a moderním prostředí, které si zasloužíte.
Dodržování platných bezpečnostních nařízení dle aktuální situace pro nás zůstává hlavní prioritou a naše prostory pravidelně desinfikujeme.  

Více informací naleznete na našich webových stránkách

Od čtvrtka se na Vás těšíme, přijďte se podívat a udělat si radost!

 

 

IMAGE:

 

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

 

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.
Naše vinotéka byla zařazena do nejrozsáhlejší databáze e-shopů vinařů z Moravy a Čech.

 

 

 

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

 

Prodejna elektro:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: prodejna@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

E-shop:
Mobil: +420 725 907 946
E-mail: eshop@elektroefekt.cz
E-mail: marketing@elektroefekt.cz

Vinotéka, sklep:
Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
E-mail: vinoteka@elektroefekt.cz
E-mail: info@elektroefekt.cz

FACEBOOK: efektelektro

 

INSTAGRAM: elektroefekt

WEB: www.elektroefekt.cz

 Sdílejte nás!