nahrávám

Elektro Klatovy

Elektro Efekt Klatovy

"NEJSME NEJLEVNĚJŠÍ, NEJSME NEJDRAŽŠÍ, ALE PATŘÍME K NEJLEPŠÍM OBCHODŮM S ELEKTRONIKOU"

Hledáte osvědčenou a tradiční kamennou prodejnu elektra v Klatovech? Sháníte e-shop s elektronikou s odběrným místem v Klatovech? Jste na správné adrese! ELEKTRO EFEKT KLATOVY provozuje prodejnu se showroomem a také e-shop s bílou technikou, malými domácími spotřebiči, PC, mobily,TV, atd. V naší nabídce naleznete elektrospotřebiče od značek Philco, Rowenta, Tefal, LG, Samsung, Panasonic, Sencor a mnoho dalších.
 
Za dobu téměř 20leté působnosti jsme získali neocenitelné zkušenosti z oblasti elektra a mnoho spokojených zákazníků v České Republice, ale i v zahraničí. Elektro Efekt není ale zaměřen jen na prodej elektrospotřebičů, ale také na poskytování velmi kvalitních a profesionálních služeb našimi techniky.

Na námi prodávané pračky, myčky nádobí, sušičky, vestavné spotřebiče, ledničky, televize, kontaktní grily zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme také montáž vzduchotechniky, klimatizací, tepelných čerpadel, zabezpečovacích a kamerových systémů, elektroinstalací, hromosvodů apod.
 
Pokud si nevíte s nákupem spotřební elektroniky rady, kontaktujte nás, rádi Vám poradíme.

VYBERTE SI NA WEBU - VYZVEDNĚTE NA PRODEJNĚ
  • vyberete si zboží z pohodlí svého domova v našem e-shopu

  • zarezervujete si jej

  • pokud je skladem na prodejně, můžete si ho po vyzvání ihned vyzvednout


IMAGE: Nákup na splátkyNečekejte až našetříte! S našimi splátkovými programy si můžete výrobek pořídit hned. 
Využijte našich splátkových programů. Nákup vybraného zboží bez potřebných peněžních prostředků lze realizovat přímo u nás na prodejně. Více informací zde.


IMAGE: Možnost bezkontaktní platby kartouNa prodejně Elektro Efekt Klatovy vedle OD Kaufland můžete platit bezkontaktně.

Zboží objednané z e-shopu můžete při osobním vyzvednutí na prodejně Elektro Klatovy zaplatit bezkontaktně. Přijímáme všechny běžné typy platebních karet.
SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK, KTERÝ SE RÁD VRACÍ JE NÁŠ CÍL...

Cílem firmy Elektro Efekt Klatovy je spokojený zákazník, který se rád vrací. Staňte se jím i vy...

Fotogalerie Elektro Efekt Klatovy

A tak jsme začínali...

Sponzorujeme...